Sedací vaky podle materiálu Vyberte si z níže uvedených podkategorí.

Sedací vaky šijeme z mnoha druhů materiálů. Zvolit si můžete z ekokůže, nylonu, semiše a plyše.

Podkategorie

Sedací vaky Ekokůže
Sedací vaky z ekokůže jsou nejelegantnější verzí sedacích vaků z naší nabídky. Na výběr máte z 28 barev, přičem se barvy dají navzájem kombinovat, dle vašeho přání. Sedací vaky z ekokůže se lehce čistí a uržují a při správném používání Vám vydrží mnoho let.
Sedací vaky Nylon
Sedací vaky z nylonu Vám nabízíme ve 14 barvách. Jsou to vaky určené do interiéru, ale dají se použít i ve venkovním prostředí. Z nylonu doporučujeme zejména sedací vaky pro děti, protože zaručuje větší pevnost než např. ekokůže a vydrží větší zátěž u hrajících si dětí. Nylon si můžete zvolit jak jednobarevný, tak vzorovaný, případně je vzájemně kombinovat.
Sedací vaky Semiš
Sedací vaky ze semiše jsou elegantní, pohodlné a zároveň příjemné na dotek. Semiš je velice trvanlivý materiál hojně používaný v nábytkářském průmyslu a zákazníky oceňovaný pro své pozitivní vlastnosti. V naší nabídce si můžete zvolit ze 7 barev a samozřejmě je můžete vzájemně kombinovat. Čištění je možné prostředky na vodní bázi.
Sedací vaky Plyš
Sedací vaky z plyše jsou velice příjemné na dotek a velice často si je vybírají naši zákazníci pro své děti. Heboučký materiál jistě potěší malé i velké a zaručuje maximální pohodlí a požitek z relaxace v sedacích vacích z naší dílny. Na výběr máte z 8 vzorů: gepard, leopard, dalmatýn, kráva1, kráva2, zebra, žirafa, tygr. Sedací valy z plyše čistíme prostředky na vodní bázi.