Sedací vaky podle použití Vyberte si z níže uvedených podkategorí.

Sedací vaky řadíme do tří skupin dle způsobu používání a to na vaky k sezení, vaky variabilní a vaky k ležení. Zvolte si ten pravý sedací vak pro Vás.

Podkategorie

Sedací vaky k sezení
Sedací vaky primárně určené k sezení bývají většinou křeslového typu s vyšším posedem i opěrovou částí. Tyto vaky jsou velice elegantní a zcela jistě si vyberete z naší bohaté nabídky variantu vhodnou pro Váš dům či byt. K většímu pohodlí a náležité relaxaci doporučujeme jako doplněk podnožku.
Sedací vaky variabilní
Sedací vaky variabilní mají více možností používání. Můžete využít všechny pozice a to sed, leh i pololeh. V případě, že chcete vak používat s ležení doporučujeme podnožku, která Vám zaručí větší pohodlí. Sedací vaky variabilní se vyznačují nižší opěrkou i posedovou částí.
Sedací vaky k ležení
Sedací vaky k ležení, jak už napovídá jejich název, jsou určeny zejména k ležení. Polystyrénový granulát, kterým jsou plněny má příjemné vlastnosti, které Vám umožní dokonalou relaxaci a odpočinek. Vhodným doplňkem je také podnožka, která Vám poskytne oporu pro nohy a ještě větší pohodlí.